Závery zo škandinávskej konferencie Baby plávania v Helsinkách

Deň: 10.12.2022
Čas: 13:00 - 17:30 (zmena času)
Názov: Online školenie – Závery zo škandinávskej konferencie Baby plávania v Helsinkách (Školenie platné pre výmenu certifikátov)

Témy školenia:

13:00 - 14:30 oxytocín (inak nazývaný hormón lásky) ako katalyzátor potrebný k ľahšiemu procesu výučby na plaveckých lekciách. Akými cvičeniami ho dostať do krvi. Ako to využiť na lekciách. – Závery veľkých európskych štúdií
14:30. - 16:00 využitie hravosti detí pre dosiahnutie ich maximálneho potenciálu, zmena plaveckej lekcie na čas plný dobrodružného spoznávania vodného prostredia
16:00. -17:30 realizácia plaveckej lekcie v chladnom počasí Škandinávie priamo na pláži. Birthlight - vodné rodičovstvo, základy unikátnej výučby zvládnutia vodného prostredia pre deti od dvoch mesiacov s čo najmenšou podporou dospelých.


Spôsob prihlásenia: cez našu stránku (prosíme napísať aj email na krajcovicova@vodnedeti.sk)
Spôsob prednášky: online
Spôsob platby: na účet, variabilný symbol: telefónne číslo účastníka, poznámka: skolenie
(Pozor! Platformu ZOOM s prihlasovacími údajmi dostane účastník, ktorý má školenie zaplatené. Preto je dobré to urobiť ešte dnes.)
 

Cena za školenie:
pre našich členov 30 €
Pre ostatných 50 €
Ak potrebujete vymeniť certifikát za platný, napíšte do fakturačných údajov.

Na fakultu pošleme zoznam ľudí, ktorí budú žiadať výmenu certifikátov. Pošleme Vám potom aj prihlášku, ktorú bude treba poslať FTVŠ. Poplatok za výmenu certifikátu sa bude platiť priamo na účet FTVŠ.


 

 

Meno
Email
Mobil
Mesto
Prax
(Názov klubu, počet odpracovaných rokov)
Fakturačné údaje
(názov firmy, sídlo, IČO)
Kontrola Napíšte slovo ASOCIÁCIA bez prvého a posledného písmena
 
10. decembra 2022 od 13:00 Školenie na výmenu certifikátov. Závery zo škandinávskej konferencie.
Akreditované školenie Inštruktor plávanie dojčiat, batoliat a deti predškolského veku bude organizované v dňoch: 30. september až v 3. október, 21. október až 23. október, 9. december až 11.december. Je nutné sa zúčastniť všetkých 3 blokov.
Akreditované školenie Inštruktor plávanie dojčiat, batoliat a deti predškolského veku bude organizované v dňoch: 20. až 23. mája 2022, prvý blok 10. až 12. júna 2022, druhý blok 24. až 26. júna 2022 tretí blok. Je nutné sa zúčastniť všetkých 3 blokov. Informácie ku prihlasovaniu pridáme čoskoro.
Plávanie od 12.1.2022 - vyjadrenie UVZ